KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11312204

nr 1131 2204

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, signerad, "Gumma" mm: 30x40

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:53:09